Busje huren weekendje weg

Plan nu je vakantie of roadtrip met je vrienden en regel je VAN! Bij VANcation.nl huur je heel eenvoudig een busje voor de zomervakantie en geniet je van ultieme vrijheid en avontuur. Of je nu kris kras door Europa wilt reizen of de mooiste plekjes in Nederland wilt ontdekken, met onze busjes kun je gaan en staan waar jij wilt. Het beste van alles? Aanbetaling is niet nodig en je kunt kosteloos annuleren tot 1 week voor aanvang!

Stel je bus hier samen >

De voordelen van een busje huren voor een weekendje weg

Bij VANcation.nl geloven we in het bieden van ongekende vrijheid en beleving. Daarom huur je bij ons altijd een veilige en comfortabele bus tegen het allerlaagste tarief. Bij VANcation.nl kun je een 10-persoons bus huren, maar ook voor minder personen is er een bus beschikbaar. Een busje huren voor een weekendje weg biedt talloze voordelen, waaronder:

Flexibiliteit
Je bent niet gebonden aan een vaste route of schema. Stop waar en wanneer je wilt en ontdek verborgen juweeltjes onderweg.

Comfort
Onze busjes zijn uitgerust met comfortabele stoelen, veel opbergruimte en moderne voorzieningen, zodat je reis zo aangenaam mogelijk is.

Scherpe tarieven
Dankzij onze scherpe tarieven en het ontbreken van aanbetalingen, blijft een busje huren voor een weekendje weg betaalbaar voor iedereen.

Check onze vans >

Geen bus, maar een buscamper huren?

Wil je net dat beetje extra luxe en comfort tijdens je reis? Huur dan een complete buscamper! Bij VANcation.nl kan dit nu al vanaf slechts €75 per nacht! Een buscamper biedt je de mogelijkheid om te overnachten waar je maar wilt, zonder in te leveren op comfort. Wanneer je reist met een buscamper, is je slaapplaats vast geregeld en blijf je mobiel. Onze buscampers huur je voor scherpe tarieven tegen goede voorwaarden. Meer weten? Voor het huren van een buscamper neem je rechtstreeks contact op met ons team. Zij helpen je graag verder. Bel ons via +31 (0)85 489 45 67 of mail naar info@vancation.nl.

Zo werkt het

Een busje huren voor een weekendje weg bij VANcation.nl is eenvoudig en probleemloos. Volg deze stappen om je avontuur te beginnen:

Stel je bus samen
Gebruik de online configurator om je bus samen te stellen voor je vakantie. Kies er bijvoorbeeld voor om je bus te laten brengen of op te halen. Wil je graag een bus met trekhaak? Ook dit is mogelijk.

Reserveer online
Gebruik ons eenvoudige boekingssysteem om je busje te reserveren. Geen aanbetaling nodig!

Geniet van je reis
Laat je bus bezorgen of haal je busje op en begin aan de roadtrip van je leven. Vergeet niet dat je kosteloos kunt annuleren tot 1 week voor vertrek.

Veiligheid en betrouwbaarheid

Bij VANcation.nl staat veiligheid voorop. Al onze busjes worden regelmatig gecontroleerd en onderhouden om ervoor te zorgen dat je reis soepel en zonder problemen verloopt. Onze bussen zijn voorzien van moderne veiligheidsvoorzieningen en comfortabele uitrusting, zodat je met een gerust hart op pad kunt gaan.

Waarom kiezen voor VANcation.nl?

Geen aanbetaling
Je hoeft niet vooraf te betalen voor je reservering, wat je extra gemoedsrust geeft.

Kosteloos annuleren
Plannen kunnen veranderen, en daarom bieden wij de flexibiliteit om tot 1 week voor aanvang kosteloos te annuleren.

Laagste tarieven
Wij garanderen de laagste tarieven voor het huren van een busje voor een weekendje weg.

Uitstekende klantenservice
Ons team staat altijd klaar om je te helpen met al je vragen en zorgen, zodat je reis vlekkeloos verloopt.

Plan vandaag nog je avontuur

Wacht niet langer en plan vandaag nog je zomervakantie of roadtrip met VANcation.nl. Of je nu Europa wilt verkennen of een roadtrip wilt maken door Nederland, een busje huren voor een weekendje weg geeft je de vrijheid en flexibiliteit die je nodig hebt. Bezoek onze website en ontdek hoe eenvoudig het is om jouw perfecte busje te huren.

Regel je VAN en beleef de vakantie van je leven met VANcation.nl. Ga op avontuur en creëer onvergetelijke herinneringen met je vrienden, zonder zorgen en tegen de beste prijs. Boek nu jouw busje voor een weekendje weg en geniet van ongekende vrijheid!

Stel je bus samen >

busje-huren-weekendje-weg
busje-huren-weekendje-weg